almanca öğreniyorum

HAKKIMIZDA

ALPHABETEN 11/08/2019 Tarihinde kurulmuştur.

NASIL BAŞLADIK? HEDEFİMİZ NEDİR?

Sıfırdanalmancaöğreniyorum çatısı altında, almanca eğitimi verdiğimiz sayfamızın, daha gelişmiş platformlara ulaşabilmesi için sıfırdanalmancaöğreniyorum sayfasının web sitesi olarak tasarlanmış fakat, yenilik adına sıfırdanalmancaöğreniyorum sayfasını kendi çatısı altına alıp, yabancı dil öğrenmek isteyenleri, kendini geliştirmek isteyenleri tek bir alanda toplayıp, fikir alışverişi yaparak, insanların hergün bir şey öğrenebileceği, kendini geliştirebileceği bir topluluk olmayı hedeflemektedir. Sizinde alphabeten‘e yapacağınız destekleriniz ile hergün daha da gelişeceğimizi ve dünya’da her tarzdan insana (kendini geliştirmek isteyen) hitap eden bir sayfa olacağımıza inanıyoruz.

hakkımızda
Almanca hemen yanınızda

Sıfırdanalmancaöğreniyorum ailesi olarak 27-10-2018 tarihinden beri hiç durmadan kendimizi hergün bir adım öne taşıdık, ilerleyen zamanlarda da başka yabancı dilleride sıfırdanalmancaöğreniyorum ile birleştirip bu dillerin hepsini alphabeten adı altında toplayacağız. Sizlerin desteği ile internete bağlantısı olan heryerde web sayfamız ve sosyal hesaplarımız ile, internet bağlantınız olmayan yerlerde ise kitabımız “kendi kendine sıfırdan almanca” ile her zaman yanınızda olacağız. Daima ilerlemeye devam edin.

ALPHABETEN”İN AÇILIMI ;

İngilizce’den aşina olduğunuz alpha ile karıştırmayınız zira hiç alakası yok 🙂

ALPHABET bildiğiniz üzere almanca’da alfabe anlamına gelmektedir.

EN takısı ise şahıs çekimlerinden aşina olduğumuz “wir,sie,Sie” den gelmektedir.

Sayfa yöneticileri Hakkında

ALPHABETEN sayfası iki üniversite öğrencisinin, ülkemizin kişisel gelişim alanındaki eksiklerini görerek geliştirdikleri bir sosyal etkileşim platformudur. Kişisel gelişimde bilindiği gibi insanın ilk olarak kendine saygı duyması ve özgüvenli olması en önemli etkendir. Fakat ülkemizde belirli bir konumda, bilgi birikiminde olunmadığı zaman, insanlar arası saygı problemleri oluştuğu için, bunu kişisel olarak düşündük. Sonrasında “insanın kendine saygı duyabilmesi için, belirli bir bilgi birikimine sahip olması” gerektiğine karar vererek sıfırdan almanca öğreniyorum sayfasını kurduk. Bugün görmüş olduğunuz web sayfasını, belki hayalleri olan insanlara dokunabiliriz, “birşey öğretemesekte birşey öğrenme isteğini o kişinin içinde oluşturabiliriz.” dedik ve bu projemizi gerçekleştirdik.

Yukarıda da yazıldığı gibi, çıktığımız bu yolda, umutla, iradeyle,heyecanla. Bu treni kaçırmış milletin insanlarına belkide bugün o treni nasıl yakalaması gerektiğini hatırlatabiliriz.

ALPHABETEN YÖNETİM